Seaviewotel.com

A two hour drive or four hours in a bus along some breath taking scenery brings you to Kas…. Relatively unspoilt compared to other places in Turkey… Arriving late at hotel the formalities of checking in were dispensed with and our luggage was carried to our rooms…. After a tired nights sleep we went down for breakfast on the terrace.

Cahide

Our rooms

Special Offer
Special Offer
Special Offer

Atractions

Facebook

Twitter

Instagram

Follow Me on Instagram
 • Şimdi ben gidiyorum fakat ne zaman çağırırsan gelirim dedi. Evvela ne demek istediğini anlamadım. O da bir an durdu ve ilave etti: Nereye çağırırsan gelirim! Sabahattin Ali Biz Kaşım Meyhanesindeyiz. Bekleriz... #kaşımmeyhanesi#kaş##meyhane#rakı#raki#lezzet#kalite#neredeyesek#rakıbalık#rakibalik#meyhanedeyiz#kaşımmeyhanedeyiz#bizbugünkaşımmeyhanedeyiz#rakıiçgeçer#rakıicgecer#rakidenince#antalya#konuk#kalamar#rakicandır#seaviewhotel#seaviewhotelkaş#seaviewhotelkas#meze#meyhanedeninceakla#kaştameyhanedenincekaşımmeyhanesi#seaviewhotel#seaviewhotelkaş#yinebekleriz#bizhergecekaşımmeyhanedebaşkabiralemdeyiz

  seaviewotelkas: "Şimdi ben gidiyorum fakat ne zaman çağırırsan gelirim dedi. Evvela ne demek istediğini anlamadım. O da bir an durdu ve ilave etti:
Nereye çağırırsan gelirim!
Sabahattin Ali

Biz Kaşım Meyhanesindeyiz. Bekleriz... #kaşımmeyhanesi#kaş##meyhane#rakı#raki#lezzet#kalite#neredeyesek#rakıbalık#rakibalik#meyhanedeyiz#kaşımmeyhanedeyiz#bizbugünkaşımmeyhanedeyiz#rakıiçgeçer#rakıicgecer#rakidenince#antalya#konuk#kalamar#rakicandır#seaviewhotel#seaviewhotelkaş#seaviewhotelkas#meze#meyhanedeninceakla#kaştameyhanedenincekaşımmeyhanesi#seaviewhotel#seaviewhotelkaş#yinebekleriz#bizhergecekaşımmeyhanedebaşkabiralemdeyiz"
  61
  2
 • #kaşımmeyhanesi#kaş##meyhane#rakı#raki#lezzet#kalite#neredeyesek#rakıbalık#rakibalik#meyhanedeyiz#kaşımmeyhanedeyiz#bizbugünkaşımmeyhanedeyiz#rakıiçgeçer#rakıicgecer#rakidenince#antalya#konuk#kalamar#rakicandır#seaviewhotel#seaviewhotelkaş#seaviewhotelkas#

  seaviewotelkas: "#kaşımmeyhanesi#kaş##meyhane#rakı#raki#lezzet#kalite#neredeyesek#rakıbalık#rakibalik#meyhanedeyiz#kaşımmeyhanedeyiz#bizbugünkaşımmeyhanedeyiz#rakıiçgeçer#rakıicgecer#rakidenince#antalya#konuk#kalamar#rakicandır#seaviewhotel#seaviewhotelkaş#seaviewhotelkas#"
  34
  0
 • '' Rakıyı çok içince gülen, ama sevdiği şarkı çalınca gözleri dolan insanları sevin''

  seaviewotelkas: "'' Rakıyı çok içince gülen, ama sevdiği şarkı çalınca gözleri dolan insanları sevin''"
  99
  0

 • instagram by seaviewotelkas
  29
  0
 • Sea view otel meyhanesi kaşım meyhanesi

  seaviewotelkas: "Sea view otel meyhanesi kaşım meyhanesi"
  32
  2

 • instagram by seaviewotelkas
  40
  0

 • instagram by seaviewotelkas
  53
  0

 • instagram by seaviewotelkas
  52
  0

 • instagram by seaviewotelkas
  54
  0

 • instagram by seaviewotelkas
  45
  0